Jesteśmy kreatorami Twojego wizerunku w sieci

Twój zespół specjalistów

Marketing to dziś znacznie więcej niż tylko ładne filmy czy obrazki. To złożony proces oparty na doświadczeniu w wielu dziedzinach, takich jak IT, sprzedaż, content marketing czy psychologia. Dlatego w naszym zespole znajdują się specjaliści z różnych branż, którzy łączą swoje umiejętności, aby stworzyć dla Ciebie rozwiązania idealnie dopasowane do Twojej branży. Dzięki temu możemy oferować strategie marketingowe, które są nie tylko kreatywne, ale przede wszystkim skuteczne. Jesteśmy tu, aby wspierać Twój rozwój i budować silną markę, na którą możesz liczyć. Pokażemy, jak nasza wiedza i doświadczenie mogą przyczynić się do sukcesu Twojej firmy.

Poznaj nas

Rafał

Kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu. Specjalista od płatnych reklam oraz od techniczno - sprzedażowych kwestii.

Jarek

Od ponad 20 lat pracuje w digitalu tworząc grafiki, mockupy oraz identyfikacje brandów. Przemyślana i kreatywna grafika
= Jarek!

Andrzej

W sprzedaży od kilkunastu lat a do tego od zawsze zajmował się content marketingiem. Wideo to jego codzienność!

Mateusz

Social media, reelsy, stories, nieskończona energia i zrozumienie trendów, to żywioł Mateusza. Sprawi, że Twoje social media zmienią się na lepsze.

Od lat zajmujemy się tworzeniem stron i marketingiem online. Dla nas najważniejszy jest efekt końcowy oraz efektywność naszych działań. Wiemy jak ważna jest obecność firmy w Internecie, dlatego łącząc naszą pasję z najnowszymi technologiami marketingowymi chcemy pomóc Tobie w biznesie. 

Doświadczenie

Nasz zespół posiada ponad 11 letnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży!

Prawdziwi sprzedawcy

Wsród nas są wykwalifikowani sprzedawcy, co jest niezwykle ważne przy naszej codziennej misji.

Technicznie i kreatywnie

Każdy w naszym zespole jest odpowiedzialny za swoją określoną specjalizację, od tworzenia stron, grafik, pozycjonowania, tworzenia filmów po performance marketing (reklamy PPC).

Twój cel – to nasz cel

Zmieniamy cele w rzeczywiste działanie!

Wierzymy, że głównym celem naszych wszystkich działań jest Twoja sprzedaż, czy budowa wizerunku w sieci. Wiemy, jak to zrobić opierając się na analizie i niezbędnej wiedzy techniczno-sprzedażowej. Dowiedz się jak możemy Ci pomóc!

Ostatnie wpisy na blogu

Przeczytaj, co dla Ciebie przygotowaliśmy.